Vysavač U2011-D

Zařízení se dvěma vysavači
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Filtr: Samočistící
  • Mincovník: Elektronický
  • Rozměry: 1400x1600x535
Hlídat dostupnost
U2011-D
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Zařízení U2011-D od italského výrobce A.D. Produzione je inovativním a výkonným řešením pro čerpací stanice a mycí centra. V dnešní době řidiči hledají efektivní a spolehlivá řešení pro úklid a udržování čistoty svých vozidel.

Model U2011-D se dvěma výkonnými vysavači přináší inovativní technologie a výkonnostní vlastnosti pro čerpací stanice a mycí centra. Zařízení je vybaveno nejmodernějšími funkcemi, které usnadňují pravidelný úklid interiéru vozidla.

Jedním z nejvýznamnějších prvků vysavače U2011-D je jeho samočistící filtr. Tento unikátní systém eliminuje potřebu ručního čištění filtru a tím pádem šetří čas a úsilí obsluhy. Stačí pouze vyprázdnit nádobu jednou za přibližně dva týdny a vysavač si sám zajistí optimální funkci. Díky tomu je efektivita vysávání konstantní a zajišťuje se nepřetržitý provoz bez nutnosti pravidelného zásahu operátora.

Model U2011-D je poháněn dvěma výkonnými motory o celkovém výkonu 2 x 2,2 kW, což zaručuje dostatečnou sílu pro rychlé a efektivní vysávání. S objemem sání dosahujícím 320 m3 jsou vysavače schopny rychle a účinně zbavit interiér vozu všech nečistot.

Samotné zařízení je vyrobeno z nerezové oceli, což zajišťuje odolnost vůči korozi a dlouhou životnost. Zařízení vám dodáme i s polepy ve vašich firemních barvách.

Model zařízení U2011-D se pyšní moderním designem, který se hodí do každého prostředí čerpací stanice či mycího centra. Horní kryt je vyroben z černého plastu, který dodává zařízení elegantní vzhled. Celkové rozměry 1260x1600x540 zajišťují dostatečnou kompaktnost zařízení a jsou výhodné pro jeho umístění v různých prostorách.

Zařízení U2011-D nabízí možnost volitelné výbavy, která umožňuje přizpůsobit zařízení specifickým potřebám. Například je možné vybavit vysavač čtečkou klíčů eurokey next pro ještě pohodlnější použití. Další volitelné prvky zahrnují ruční ovládání, vnitřní nebo vnější kryt elektronického mincovníku, kryt z nerezové oceli a otočné rameno. Volitelnou výbavu konzultujte s naším obchodním zástupcem.

KonstrukcwNerezová ocel
Horní krytČerný plast
FiltrSamočistící
Napětí400 V
Výkon2 x 2,2 kW
Objem sání320 m3
MincovníkElektronický
Váha180 kg
Rozměry1260x1600x540


Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?