Vysavač U2011-S

Zařízení s jedním vysavačem.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Filtr: Samočistící
  • Mincovník: Elektronický
  • Rozměry: 700x1600x540
Hlídat dostupnost
U2011-S
Přidat do oblíbených
Více o produktu

V dnešní hektické době, kdy čistota a rychlost jsou klíčovými faktory pro zákazníky, je důležité mít k dispozici kvalitní a spolehlivé stroje pro udržení prostředí v nejlepším možném stavu.

Zařízení s jedním vysavačem od italské společnosti A.D. Produzione s označením U2011-S svými jedinečnými funkcemi a vlastnostmi osloví majitele a provozovatele čerpacích stanic a samoobslužných mycích center.

Model U2011-S je vyroben z prvotřídní nerezové oceli, která zajišťuje jeho odolnost vůči povětrnostním vlivům, mechanickému opotřebení a korozním vlivům. To znamená, že toto zařízení nejen skvěle vypadá, ale také má dlouhou životnost a schopné odolat náročným podmínkám, které mohou v čerpacích stanicích a mycích centrech nastat.

Zařízení vám můžeme dodat také ve vašich firemních barvách, opatřit odolnými polepy, tak aby zapadalo do vizuální koncepce vašeho mycího centra.

Jednou z klíčových vlastností vysavače U2011-S je jeho samočistící filtr. Díky tomuto inovativnímu systému není nutné filtr čistit manuálně. Stačí pouze pravidelně vyprázdnit nádobu filtru přibližně jednou za dva týdny a efektivita vysávání zůstane stále na konstantní úrovni.

To ušetří nejen čas, ale také zajistí, že vysavač bude vždy pracovat s maximální účinností. Doporučujeme provést výměnu filtru po dvou až třech letech, aby byla zajištěna stálá kvalita vysávání.

Vysavač U2011-S je poháněn výkonným elektromotorem s výkonem 2,2 kW, který zaručuje dostatečnou sílu pro důkladné a rychlé vysávání.

Objem sání dosahuje až 320 m3, což znamená, že se jedná o zařízení schopné zvládnout i náročnější úkoly. S rozměry 700x1600x540 se tento vysavač pohodlně vejde do prostoru čerpací stanice či mycího centra, aniž by zabíral příliš mnoho místa.

Italský výrobce stojanu s vysavačem U2011-S myslel i na to, že každá čerpací stanice či mycí centrum mohou mít specifické potřeby. Proto je k dispozici řada volitelné výbavy za příplatek, včetně kitu čtečky klíčů eurokey next, kitu ručního ovládání, vnitřního/vnějšího krytu elektronického mincovníku, krytu z nerezové oceli a otočného ramena. Pro bližší informace ohledně této volitelné výbavy můžete kontaktovat naše obchodní zástupce.

KonstrukceNerezová ocel
Horní krytČerný plast
FiltrSamočistící
Napětí400 V
Výkon2,2 kW
Objem sání320 m3
MincovníkElektronický
Váha125 kg
Rozměry 700x1600x540

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?