Vysavač U4P

Zařízení se čtyřmi programy.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Mincovník: Elektronický
  • Rozměry: 920x1600x550
Hlídat dostupnost
U4P
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Stojan s vysavačem U4P je produktem italské společnosti A.D. Produzione, která se specializuje na doplňky do samoobslužných čistících zón mycích center a čerpacích stanic.

Perfektně vybavená čisticí zóna interiérů vozidel zvyšuje jejich provozovatelům zisk a přiláká nové zákazníky, kteří se rádi vrací, pokud jim nabídnete perfektní úklid.

S napětím 400 V a výkonem 2,2 kW vysavač zvládá i náročné úkoly a vysávání jak hrubých nečistot, tak jemného prachu, který se uchycuje v interiéru vozidla. Objem sání dosahuje 320 m3, takže efektivně odstraní veškeré nečistot.

Jednou z klíčových výhod zařízení U4P je samočistící filtr. Díky této inovativní technologii není potřeba filtr čistit ručně, tato funkce výrazně ušetří obsluze práci. Nádobu na prach a nečistoty je potřebné vysypat obvykle jednou za dva týdny, a to dle využívání stroje. Pravidelnou údržbou dosáhnete konstantní efektivity sání. Výměna filtru je nutná jednou za dva až tři roky, opět v závislosti na vytíženosti stroje.

Stojan s vysavačem U4P je vyroben z odolné nerezové oceli a má horní kryt z černého plastu. To zařízení dodává elegantní vzhled. Navíc vám můžeme dodat toto zařízení s polepy ve vašich firemních barvách tak, aby zapadlo do vizuálního konceptu vašeho mycího centra.

Celková váha stroje je 130 kg a rozměry 1 020x1 600x600 mm zaručují stabilitu a jednoduchou manipulaci. Zařízení můžete jednoduše přemístit v rámci vašeho mycího centra.

Zařízení je vybaveno elektronickým mincovníkem, který zjednodušuje zákazníkům platby za využití vysavače a usnadňuje obsluhu zařízení.

Stroj s vysavačem U4P disponuje čtyřmi programy, které ocení i nároční řidiči. Programy jsou navrženy tak, aby poskytly nejlepší výsledky při vysávání a péči o interiér vozu. Tyto programy zahrnují:

  • Vysávání – klasický režim vysávání, který efektivně odstraní veškeré nečistoty z interiéru vozidla.
  • Ofuk – tento program umožňuje důkladné vyfoukání prachu a nečistot z těžko dostupných míst, například z přístrojové desky. Pro tento program je nutný přívod z externího kompresoru nebo interní KIT kompresoru.
  • Vůně – tímto programem si mohou řidiči provonět interiér svěží vůní.
  • Černidlo na pneumatiky – ošetřeným plochám pneumatik navrací původní barvu.

Vysavač U4P nabízí širokou škálu volitelné výbavy, která umožňuje provozovatelům mycích center a čerpacích stanic přizpůsobit zařízení svým konkrétním potřebám.

Volitelná výbava je za příplatek a vybírat můžete z různých doplňků: čtečka klíčů eurokey next zjednoduší platební transakce, ruční ovládání zlepší kontrolu nad zařízením. Vnější/vnitřní kryt elektronického mincovníku zabezpečí vaše tržby. Otočné rameno vysavače zjednoduší řidičům úklid vozu. Vnitřní tlumič hluku zajistí tichý chod ve vašem mycím centru.

Díky této široké škále volitelné výbavě můžete zařízení s vysavačem U4P přizpůsobit svým potřebám a zabezpečit tak optimální výkon.

KonstrukceNerezová ocel
Horní krytČerný plast
Napětí400 V
Výkon 2,2 kW
Objem sání320 m3
MincovníkElektronický
Váha130 kg
Rozměry1020x1600x600

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?