WD-40 univerzální mazivo sud 200 ltr

WD-40 univerzální mazivo chrání kovy před rzí a korozí, proniká zaseknutými díly, vytěsňuje vlhkost a maže téměř všechno. Z většiny povrchů odstraňuje dokonce i mastnotu, špínu a další. Výrobek svým složením a vlastnostmi nahradí řadu přípravků typu čistidel, antikorozních přípravků, běžných maziv, penetračních olejů aj. Bezpečně jej lze použít na všechny typy povrchů. Uplatnění najde v průmyslu, domácnosti, na zahradě, při sportu i v autě.
Hlídat dostupnost
WD-442009
EAN: 5032227442009
Přidat do oblíbených
Více o produktu
Parametry
Ke stažení

5 funkcí, 1000 možností - chrání, maže, proniká, vytěsňuje vlhkost, čistí

WD-40 univerzální mazivo má 1000 možností použití a nabízí řešení pro velké množství problémů. Univerzálnost WD-40 znamená, že výrobek vystupuje jako 5 produktů v jednom a tím šetří uživateli čas i peníze.

Mazivo WD-40® bylo vyvinuto před více než 50 lety v rámci kosmického výzkumu společnosti NASA. Výrobek svým složením a vlastnostmi nahradí řadu přípravků typu čistidel, antikorozních přípravků, běžných maziv, penetračních olejů aj. Bezpečně jej lze použít na všechny typy povrchů. Jeho uplatnění najdete v průmyslu, domácnosti, na zahradě, při sportu i v autě.

Více informací o produktech naleznete https://wd40.cz/

ČISTÍ 

 • olej, nánosy špíny, stékající zbytky a zbytky kondenzace
 • lepidla, dehet a zbytky gumy z mnoha povrchů, včetně obuvi a oblečení
 • kovové povrchy, jako jsou čepele, ozubená kola, soustruhy a vstřikovací desky


CHRÁNÍ proti rzi a korozi na:

 • čepelích a vrtácích
 • elektrickém nářadí a nástrojích
 • pohyblivých částech
 • kladkách aj.


PRONIKÁ těsnými mezerami, korodujícími a přilepenými částmi atd.

 • matice/šrouby
 • kování, spojovací materiál
 • zámky a řetězy
 • ložiska nebo kladky


MAŽE

 • kov, plasty a gumový materiál
 • pásy, vazby, dopravníky
 • čerpadla, písty, řemenice
 • ložiska a vodící lišty


VYTÉSŇUJE VLHKOST

 • z měřidel
 • ruční a elektrické nářadí
 • motorů
 • zoxidovaných tlačítek a pák
 • ložisek a zámků


WD-40 kompletně vyřeší Vaše problémy

PRŮMYSL

Součástky musejí být často skladovány za nepříznivých podmínek, které je mohou učinit nefunkční. Ochranný postřik WD-40 vysuší a ochrání všechny části před korozí během skladování. Přesné stroje a součástky mohou být udrženy v perfektním funkčním stavu právě použitím WD-40. Navíc vzhledem k tomu, že WD-40 neobsahuje silikony a zanechává pouze velmi jemnou vrstvu, odpadá nutnost dekonzervace. Ve strojírenství se WD-40 používá rovněž jako mazivo pro ložiska, ozubená kola apod. a osvědčil se i pro jemnotřískové obrábění.

AUTOMOBILY

Vzhledem k perfektní vzlínavosti lze WD-40 využít k uvolnění matic a šroubů, které se zanesly rzí nebo nedostatkem péče. WD-40 pokryje všechny části tenkou ochrannou vrstvou, která kompletně promaže součástky pro další provoz. Zapalování, rozdělovače a cívky lze též ošetřit WD-40, která z nich odstraní vodu. Také veškerá elektroinstalace má užitek z aplikace WD-40. Nejenže ji ochrání proti korozi, ale zabrání také vytvoření elektrolytických usazenin, čímž zajistí 100% vodivost. Po aplikaci WD-40 do zámků vozidla se odstraní špína, prach a také vlhkost, která by mohla v zimním období zapříčinit zamrznutí. WD-40 rovněž odstraňuje asfalt z karoserie bez negativního působení na lak, zbytky samolepek, usazeniny karbonu v hlavách válců apod.

ZEMĚDĚLSTVÍ

WD-40 chrání práškovače, rozstřikovače a jiné zemědělské stroje před negativními účinky nánosů hnojiva a pesticidů. Antikorozně chrání veškerou mechanizaci, maže řetězy a protože neobsahuje silikon, nepřitahuje prach a špínu.

ZBRANĚ

WD-40 je používán na pušky, pistole a jiné druhy zbraní k zajištění spolehlivého chodu pohyblivých částí, které jsou současně ochráněny proti vlhkosti. WD-40 rovněž odstraní usazeniny karbonu a je vynikající pro skladování zbraní.

KANCELÁŘ

WD-40 lze snadno použít na psací stroje, tiskárny, kopírovací stroje a mnohé další vybavení kanceláře. WD-40 zbaví panty dveří, otočné židle a šuplíky nepříjemného vrzání. Pomocí WD-40 lze také prodloužit životnost barvící pásky až o 100%. Stačí nanést WD-40 na vypsanou pásku, jednou protočit a nechat působit přes noc. WD-40 rozpustí staré zaschlé barvivo a protože má vysokou vzlínavost, “natáhne” jej zpět do pásky.

DOMÁCNOST

WD-40 čistí, maže a udržuje mnoho částí celé domácnosti - zámky, dveřní panty, šicí stroje a nářadí. Pomůže při odstranění vodního kamene z kohoutku a jiného vybavení koupelen a odstraní šmouhy z neporézních povrchů.

VOLNÝ ČAS

WD-40 chrání všechny typy sportovních potřeb jako lyžařské vázání, rybářské navijáky, jízdní kola a golfové hole a je rovněž nedocenitelný při kempování.

WD-40 je vynikající pro údržbu, čištění a skladování zbraní. Neocenitelnou službu rovněž prokáže při běžném ošetřování, mazání a antikorozní ochraně nářadí, nástrojů a zahradní techniky.

Objem: 200 l
Hmotnost: 185 kg
Výška kusu: 880
Šířka kusu: 880
Hloubka kusu: 590
Bezpečnostní listy
WD-40-un.-mazivo-sud-200-ltr - 200L CZ Stáhnout

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?