Shell Mysella

Oleje pro plynové motory

Shell nabízí kompletní řadu mazacích olejů pro stacionární motory elektrocentrál spalující plyn, těžké i lehké topné oleje a tekutá biopaliva.

Všechny motorové oleje Shell pro elektrocentrály jsou navrženy pro minimalizaci vzniku úsad a udržení čistoty Vašeho motoru. Např. olej Shell Mysella je speciálně navržen pro udržení čistoty pístů, odvodu tepla a zabránění vysokoteplotní koroze. Olej Shell Mysella S5 N ,určený pro plynové motory, poskytuje nadprůměrnou ochranu před vznikem usazenin, a to i u motorů s vysokými teplotami pístů. Tím zajišťuje vynikající čistotu pístních kroužků a chrání povrch válců.

Shell Mysella

Oleje pro stacionární motory Shell Mysella jsou navrženy tak, aby Vám umožnily zvolit nejlepší výrobek pro Váš provoz, který poskytne optimální hodnotu prostřednictvím zvýšené ochrany zařízení, dlouhé životnosti oleje a vysoké účinnosti systému.

Zjistěte, jak oleje Shell zvyšují účinnost motorů díky schopnosti udržovat čistotu komponent, stálou viskozitu oleje a účinného chlazení.

Shell Mysella

Další značky z kategorie

Oleje pro motocykly

Kompresorové oleje

Elektroizolační oleje

Motorové oleje pro osobní automobily

Ložiskové a cirkulační oleje (strojní)

Hydraulické oleje a kapaliny

Převodové oleje

Bílé medicinální oleje

Motorové oleje pro nákladní automobily, stavební a zemědělské stroje

Převodové oleje

Hydraulické oleje a kapaliny

Turbínové oleje

Plastická maziva

Letecká maziva

Oleje pro kluzná vedení

Všechny značky
Shell Mysella S3 S 40

Shell Mysella S3 S 40

Vysoce kvalitní olej určený pro motory spalující kyselé plyny a pro čtyřdobé zážehové motory, které vyžadují použití oleje se středním obsahem popela. Vyhovuje požadavkům nejnovější generace plynových motorů, které jsou konstruovány tak, aby splňovaly nejpřísnější limity pro tzv. technologii čistého spalování a nízké emise NOx.
Shell Mysella S3 N 40

Shell Mysella S3 N 40

Vysoce kvalitní olej určený pro motory spalující zemní plyn a pro čtyřdobé zážehové motory, které vyžadují použití oleje s nízkým obsahem popela. Vyhovuje požadavkům nejnovější generace plynových motorů, které jsou konstruovány tak, aby splňovaly nejpřísnější limity pro tzv. technologii čistého spalování a nízké emise NOx.
Shell Mysella S5 N 40

Shell Mysella S5 N 40

Motorový olej určený pro čtyřdobé motory, které požadují olej s nízkým obsahem popela a prodloužené výměnné intervaly. Vyhovuje požadavkům nejnovější generace plynových motorů, které jsou konstruovány tak, aby splňovaly nejpřísnější limity pro tzv. technologii čistého spalování a nízké emise NOx.
Shell Mysella S5 S 40

Shell Mysella S5 S 40

Špičkový olej pro plynové motory. Byl vyvinut tak, aby zajistil prodloužené intervaly výměny oleje v motorech spalujících bioplyn, kalový a skládkový plyn. Odolává korozním a oxidačním účinkům kyselých sloučenin síry a halogenderivátů, které jsou často přítomné v kyselých plynech. Nízký obsah popela minimalizuje vznik úsad ve spalovací komoře.
Shell Mysella S6 N 40

Shell Mysella S6 N 40

Vysoce kvalitní olej určený pro nejmodernější čtyřdobé zážehové motory, zejména ty s ocelovými písty. Tento olej byl vyvinut pro udržení špičkové čistoty motoru a prodloužení výměnného intervalu. Určený pro zážehové motory spalující zemní plyn, zejména novější motory s ocelovými písty, ve kterých jsou náročnější podmínky pro olej.