Mycí linky

Stavíme a servisujeme mycí linky. Komplexní řešení šitá na míru. Máme dlouholeté zkušenosti a vlastní servisní tým. Můžete se také spolehnout na naši technickou a marketingovou podporu.

Nezávazná nabídka na míru vašim potřebám


Mycí linka


Zkušení dodavatelé

Společnost AutoMax Group s.r.o. je výhradním dodavatelem mycích linek DEGAMA/AUTOEQUIP. Portálové, tunelové a speciální mycí linky pro osobní, užitková a nákladní vozidla, ale i mycí linky pro autobusy a jiná specializovaná vozidla prodává a instaluje již déle než 20 let. Technologie AUTOEQUIP patří mezi špičku na trhu v oblasti mycích linek pro osobní i nákladní vozidla po dobu delší než 55 let.

Mycí linky


Vývoj technologií

AUTOEQUIP, od roku 1963, navrhuje a staví mycí systémy špičkové kvality, které vždy udávají trend v oblasti mytí vozů. Vlastní vývoj a detailní studie navrhovaných konstrukčních řešení, která byla v průběhu let představena, umožnily vytvořit špičkové produkty, které poskytují komplexní a cílená řešení v oblasti mytí vozidel. Společnost drží též více než deset patentovaných vynálezů, které charakterizovaly vývoj modelů mycích linek AUTOEQUIP.

Naše realizace

Mapa realizací

Vyžádejte si nezávaznou nabídku.

Kontaktujte nás!

Kontakty