Zpět na úvod

Nová řada motorových olejů Coyote Lubes

Autochemie

V letošním roce přichází Coyote s novou řadou motorových a převodových olejů Coyote Lubes. V portfoliu najdeme syntetické, polosyntetické a minerální oleje vyráběné moderní technologií, do benzínových, naftových i plynových motorů a můžete si být jisti, že zvýší výkon vašeho motorového miláčka.

Kromě motorových olejů zase najdeme v řadě Coyote Lubes oleje pro zahradní techniku a zemědělské stroje, na mazání řetězových pil, jednoduše označené Garden.

Motorové oleje Coyote Lubes

Motorové oleje Coyote Lubes najdete v regálech snadno, jsou označeny metodikou SAE alfanumerickým značením viskozity.

Černé lahve v moderním designu s typickou žlutou Coyote etiketou v regálech rozhodně nepřehlédnete. Vyrábí se v řidiči oblíbených baleních 1 a 5 l.

Díky přehledné etiketě najdete všechny informace na jednom místě a ještě si můžete naskenovat QR kód z obalu, který vás odkáže na podrobné technické informace o produktu. Jako vždy, s Coyotem je to easy.

Motorové oleje zvýší výkon, chrání při tvorbě úsad, kalů, před tvorbou oxidačních produktů a udržují čistotu válců motoru. Brání korozi a opotřebení motoru, usnadňují studené starty. Všechny motorové oleje Coyote Lubes si zachovávají dobré viskozitní vlastnosti během celého výměnného intervalu oleje.

 • Coyote Lubes 15W-40 1 L – pro celoroční použití ve vysoce namáhaných vznětových motorech náklaďáků, stavebních strojů a autobusů.
 • Coyote Lubes M6A 1 L – letní motorový olej pro starší typy zážehových a vznětových motorů.
 • Coyote Lubes 5W-40 Racing 1 L – polosyntetický olej k celoročnímu použití u vysoce zatížených moderních osobáků a užitkových vozů, navíc vhodný i pro plynové motory.
 • Coyote Lubes 15W-40 GX 1 L – pro celoroční použití s aditivy do všech benzínových a dieselových motorů.
 • Coyote Lubes 5W-40 PD LA 1 L – syntetický olej k celoročnímu použití u vysoce zatížených zážehových a vznětových motorů osobních a užitkových vozů.
 • Coyote Lubes 10W-40 Plus 1 L – univerzální olej pro všechny typy vozidel, včetně železničních a lodních dieselových motorů.
 • Coyote Lubes 2 T 1 L – minerální olej pro mazání dvoudobých zážehových motorů motocyklů, automobilů, skútrů, ale i motorových pil nebo motorů v zahradní technice.
 • Coyote Lubes 10W-40 – olej do benzínových, naftových a plynových motorů, který je vhodný i pro motory používající jako palivo bio-naftu nebo směs benzin/ethanol.
 • Coyote Lubes 10W-40 Extreme – syntetický olej vhodný pro všechny typy motorů, včetně těch, co jezdí na bionaftu nebo směs benzin/ethanol.
 • Coyote Lubes 5W-30 Longlife III – nejmodernější technologie výroby motorových olejů pro moderní vozy s benzínovými, naftovými motory s filtry pevných částic a plynovými motory.
 • Coyote Lubes M6AD – letní motorový olej pro nenáročné starší vozy se zážehovým nebo nepřeplňovaným vznětovým motorem.
 • Coyote Lubes 5W-40 – vysoce legovaný vícestupňový motorový olej pro nové osobní a užitkové vozy s benzínovými a naftovými motory.
 • Coyote Lubes 5W-30 – inovativní motorový olej pro všechny osobní automobily, který splňuje požadavky pro vozidla s nejmodernějšími systémy dodatečné úpravy výfukových plynů. Vhodný pro naftové, benzínové i plynové motory.

Oleje pro zahradní techniku

Coyote pamatuje i na vášnivé zahrádkáře, kutily, řemeslníky. V řadě Coyote Lubes najdete oleje s označením Garden, které jsou určené pro zahradní techniku, zemědělské stroje.

Coyote Lubes Garden Bio je speciálně vyvinutý pro mazání řetězů a vodicích lišt řetězových pil, navíc je díky svým vlastnostem vhodný i pro práci při nízkých teplotách.

Pro čtyřdobé motory je tu minerální olej Coyote Lubes Garden, který využijete v malé zahradní a zemědělské technice. Zachovává trvalý mazací efekt v podmínkách vysokého tepelného a mechanického zatížení, snižuje spotřebu oleje, chrání před korozí a tvorbou úsad a má vysoké antioxidační vlastnosti, takže se netvoří černé kaly.

Syntetický olej Coyote Lubes 2T Garden je určen pro dvoudobé motory malých zahradních strojů. Dokonale mísitelný s palivy, snižuje kouřivost a škodlivé emise.

Speciální olej Coyote Lubes 4T Garden usnadní starty i za chladného počasí, snižuje tvorbu usazenin a využijete ho u zahradních strojů, jako jsou MTD, Briggs & Stratton, Honda a Tecumseh.

Převodové oleje Coyote Lubes

Pro automatické převodovky osobních, nákladních vozidel a autobusů tu máme Coyote Lubes Dexron II D. Kombinuje oleje a aditiva a zajišťuje požadované třecí vlastnosti převodovky. Má skvělé antikorozní vlastnosti, nepění a je kompatibilní k těsnícím materiálům.

Minerální zimní převodový olej Coyote Lubes PP 80 má výborné mazací, antikorozní a antioxidační vlastnosti. Použijete ho u mechanických převodovek a rozvodovek aut, zemědělské techniky a mobilních zařízeních, se kterými pracujete při nízkých teplotách.

Naopak Coyote Lubes PP 90 je letní minerální automobilový olej, ale přináší stejné vlastnosti.

Z nové řady je nutné také zmínit Coyote Lubes OTHP3, univerzální hydraulickou kapalinu s hluboce rafinovanými základovými oleji s přísadami, které snižují opotřebení. Zvyšuje výkon a životnost průmyslových a mobilních hydraulických zařízeních. Snižuje tvorbu usazenin a riziko kavitace, chrání před korozí a má skvělou odlučitelnost vody.

Jak skladovat oleje Coyote Lubes?

Nechte je vždy v originálním balení a na místě, kde nefouká a jsou teploty v rozmezí od 5 do 45 °C. Záruku na všechny oleje máte 60 měsíců od data výroby, které najdete na žluté Coyote etiketě.

Celou řadu Coyote Lubes najdete v našem eshopu a ve vybraných marketech, čerpacích stanicích, obchodech s auto součástkami, e-shopech a dalších prodejních místech.