Zpět na úvod

HNR 1713 LP - vysokotlaký čistič bez ohřevu

Vysokotlaký čistič bez ohřevu HNR 1713 LP má 4-pólový elektrický motor s tepelnou ochranou a vodním chlazením. Poniklované mosazné čerpadlo s vestavěným obtokovým ventilem má tři lineární keramické písty. Sací a výtlačné ventily S/S, systém total stop. Vestavěná nádrž na čisticí prostředek s nepřímým sáním. Možná regulace tlaku a zabudovaný manometr v glycerinové lázni. Praktický držák na příslušenství a držák napájecího kabelu. Ergonomická rukojeť.
Parametry stroje:
 • pracovní tlak: 170 bar
 • průtok: 780 l/h
 • příkon: 5 200 W
 • napětí: 400 V
 • počet otáček: 1 450 RPM
 • max. teplota: 40°C
 • nádrž: 2,8 l
 • rozměry: 76x40x75 cm
 • hmotnost: 42 kg
 • Hlídat dostupnost
  LV-8.671.0014
  Přidat do oblíbených
  Doprava vždy zdarma
  Odborné zaškolení personálu
  Možnost vyzkoušení stroje ve vašem provozu
  Možnost dlouhodobého pronájmu
  Více o produktu
  Parametry

  Vysokotlaká myčka bez ohřevu HNR 1713 LP je profesionální stroj od italského výrobce úklidové a čisticí techniky Lavor. Vysokým tlakem studené vody až 170 barů a s průtokem 780 l/h vyčistíte zašlou špínu na velkých plochách, jako jsou fasády, chodníky, terasy, ale také automobily, motocykly nebo různé stroje.

  Třífázový vysokotlaký čistič má zabudovaný čtyřpólový elektromotor s tepelnou ochranou a vodním chlazením. Nízká rychlost otáčení komponent zvyšuje životnost motorového čerpadla typu MPW 3,5Ni. Elektromotor s nízkými otáčkami je extrémně spolehlivý, méně namáhaný a ve srovnání s motory s vyššími otáčkami za minutu vydrží déle.

  Lineární čerpadlo s poniklovanou mosaznou hlavou má vestavěný obtokový ventil a vysokoteplotní těsnění. Povrchová úprava niklem poskytuje větší odolnost vůči chemickým činidlům používaným k mytí, čímž se snižuje poškození způsobené kavitací. Pouze čerpadlo modelu 1713 má tři keramické písty, ostatní modely řady HNR mají písty s keramickým povlakem.

  Lavor HNR LP využívá technologii Total Stop, systém řízení čerpadla, který zabraňuje opotřebení součástí ve fázi by-pass.

  Vysokotlaké čističe řady HNR mají pevnou a odolnou konstrukci a jsou vybaveny navijákem na vysokotlakou hadici. Díky praktickému držáku na příslušenství a držáku napájecího kabelu, máte vždy vše při ruce. Ergonomickou rukojetí bezproblémově ovládáte stroj.

  Je zde regulátor tlaku, který umožňuje upravit tlak podle použití a potřeb, dále manometr v glycerinové lázni, sací a výtlačné ventily z nerezové oceli. Stroj má integrovanou nádrž na čisticí prostředek pro nepřímé sání o objemu 2,8 l.

  Ve standardní výbavě tohoto stroje je otočná vysokotlaká pistole, stříkací nástavec s rychlospojkou pro trysky M22, tryska a desetimetrová vyztužená vysokotlaká hadice, která umožňuje čistit plochu ve velkém okruhu. 

  Hmotnost: 42 kg

  Chcete navrhnout úklidovou techniku na míru vašemu provozu?