Úklidová a čistící technika

Prodáváme a pronajímáme úklidovou techniku už více než 20 let, na kvalitu našich produktů, odbornost a servis se můžete spolehnout!

AutoMax - Úklidová technika
?
4 roky full servis pro bezstarostný provoz

V AutoMaxu nabízíme zákazníkům rámci poprodejní péče možnost uzavřít servisní smlouvu s Full servisem až na 48 měsíců . Po tuto dobu je stroj pod dozorem servisního týmu a provozní náklady jsou minimalizovány měsíčním paušálním poplatkem.

Servisní prohlídka na každém stroji je prováděna 2x ročně a obsahuje kompletní kontrolu a revizi stroje, včetně testu funkčnosti. Během prohlídky je provedena výměna opotřebitelných prvků – spotřebního materiálu, kromě trakčních baterií. V případě potřeby je rovněž opakovaně proškolena obsluha.

?
Profesionální poradenství přímo v provozu

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti úklidové techniky. V naší nabídce najdete přes 170 strojů úklidové techniky a stále ji rozšiřujeme.

Naši specialisté jsou připraveni osobně v místě provozu konzultovat problematiku a kvalifikovaně navrhnout zákazníkovi optimální řešení včetně technologie čištění. Pro úklidové společnosti nabízíme možnost konzultací i v rámci přípravy zakázek nebo výběrových řízení.

?
Průběžné financování a dlouhodobý pronájem

Kromě prodeje strojů nabízíme i možnost pořízení techniky bez mnohdy vysokých počátečních nákladů.

Splátky můžete rozložit až na 6 měsíců bez jakéhokoliv navýšení ceny. Úklidovou techniku si u nás můžete pořídit i formou dlouhodobého pronájmu na 24 až 60 měsíců. Po ukončení pronájmu vám stroj prodáme za 1 000 Kč.

Po dobu trvání pronájmu vám garantujeme mobilitu a na techniku poskytujeme záruku . Záruka se nevztahuje na neodbornou manipulaci a trakční baterie.

?
Široká síť servisů nebo servis přímo u vás

Pro úklidovou techniku máme dvě servisní depa – v Rokycanech a v Brně, a rovněž disponujeme sítí smluvních partnerů po celé ČR.

Naši servisní technici jsou kvalifikovaní odborníci s kompletní technickou podporou přímo od výrobců a mají k dispozici přímo v ČR sklad příslušenství a náhradních dílů.

Profesionální úklidovou techniku servisujeme zpravidla přímo u zákazníků, čímž zkracujeme výpadek techniky na minimum.

?
Naše podpora při výpadku stroje

I přes veškeré úsilí našeho servisního oddělení může nastat situace, kdy stroj nelze opravit v termínu, který zákazník může akceptovat. V tomto případě nabízíme možnost zapůjčení techniky.

Obě naše servisní depa skladují základní skladbu strojů, které můžeme poskytnout po dobu servisu stroje. Tyto zápůjční stroje nemusí vždy přesně odpovídat stroji zákazníka, ale pomohou eliminovat výpadek nefunkční techniky.

?
Náhradní díly a příslušenství skladem

Naše servisní centrála disponuje širokým sortimentem náhradních dílů pro všechny typy strojů, a rovněž tak drtivou většinou spotřebního a provozního materiálu.

K našim výrobcům jezdíme každý týden, takže i v případě nestandardních požadavků reagujeme na potřeby našich zákazníků velmi rychle.

Úklidová technika

Mimořádně výkonné úklidové stroje Lavor Pro jsou vhodné pro venkovní i vnitřní úklid nejrůznějších prostor.

Vyberte si ze široké nabídky zametacích strojů, profesionálních vysavačů, parních čističů a podlahových mycích strojů.

Naše nabídka
Úklidová echnika

Průmyslové vysavače

Pro ještě snadnější a bezpečnější úklid nejrůznějších dílen a provozů si pořiďte mimořádně výkonné průmyslové vysavače.

Vysavače Lavor a Kevac si snadno poradí s těžkými materiály, odpadními oleji i kapalinami.

Naše nabídka
Průmyslové vysavače

Naši spokojení klienti

Nabízené značky

LAVOR
Kevac
IP Cleaning
Coynco

Katalogy ke stažení

IPC Floor care katalog 20219.38 MBStáhnout
IPC High Pressure 20199.88 MBStáhnout
IPC katalog 202111.32 MBStáhnout
IPC Vacuum cleaners 202115.56 MBStáhnout
Lavor Professional line 2019-2021.17 MBStáhnout

Nevíte si rady s výběrem úklidové techniky?

Doporučíme vám a pomůžeme vybrat tu pravou.

Kontaktujte nás
Parallax droplet
Parallax droplet