KB4P - průmyslový vysavač - 4 KW, 90 l vč. redukce 70/50

Mobilní třífázový průmyslový vysavač s oklepem pro úklid v nepřetržitém provozu. Ideální pro kompletní úklid průmyslových prostor, dílen a strojů. Efektivní řešení pro náročné průmyslové vysávání. Kompaktní, tichý a velmi výkonný průmyslový vysavač s bezúdržbovou vakuovou jednotkou pro nepřetržitý provoz. Velká plocha hvězdicového filtru zachytí veškeré částice, snadné čištění filtru - mechanický oklep filtru v základním provedení s možností instalace automatického oklepu. Možné doplnit HEPA filtr.

Máte zájem o dlouhodobý pronájem nebo více informací o tomto produktu?

Hlídat dostupnost
KV-KB4P
Přidat do oblíbených
Doprava vždy zdarma
Odborné zaškolení personálu
Možnost vyzkoušení stroje ve vašem provozu
Možnost dlouhodobého pronájmu
Více o produktu
Parametry

Modrá řada průmyslových vysavačů Kevac má širokou škálu uplatnění ve všech odvětvích průmyslu. Pokud hledáte spolehlivý vysavač pro kompletní úklid průmyslových prostor, dílen a vysávání strojů, pak je třífázový průmyslový vysavač model KB4P ideální volbou.

Třífázové průmyslové vysavače společnosti Kevac jsou navrženy pro použití v nepřetržitém provozu v náročném průmyslovém prostředí. KB4P je všestranným pomocníkem na vysávání jemného prachu, pevných a kapalných nečistot. Efektivní řešení náročného průmyslového vysávání.

Výkonné třífázové vysavače jsou vybaveny zvukotěsnou izolací a jsou proto při práci velmi tiché.

Kompaktní konstrukce tohoto modelu je z ocelového plechu, lakovaná epoxidovým prachem. Válcový tvar spolu s výrobním materiálem dodávají vysavači robustnost a odolnost. Všechny kovové části jsou ošetřeny pískováním. Jednoduchou manévrovatelnost vysavače garantují dvě pevná a dvě otočná kolečka s brzdou, všechna montovaná na ložiscích. Průměr koleček je 200 a 150 mm.

Optimální stabilitu stroje zajišťuje třífázová sací jednotka s obtokovým kanálem, která je připevněna k základní jednotce hliníkovým odlitkem.

Průmyslová dílna


Velká sběrná nádoba je z nerez oceli AISI 304 a je na kolečkách, takže ji snadno vyjmete a vysypete. Díky uvolňovací páce lehce manipulujete s nádobou, i když je těžká, protože ji lze použít pro zdvihání zásobníku pomocí vysokozdvižného vozíku. Nemusíte si tak pořizovat žádné další příslušenství.

Turbíny tohoto mobilního třífázového vysavače jsou propojeny s elektromotorem, což umožňuje lepší následnou údržbu a nedochází k nebezpečí přehřívání turbíny. Série omezovacích ventilů zajišťuje perfektní a nepřetržité fungování. Elektrické zařízení se sekvencí fází brání spuštění motoru v opačném nežádoucím směru, tím se zamezuje nebezpečí úniku prachových částic ze sací hubice vysavače.

Systém filtrace vzduchu je vybaven hvězdicovým filtrem s obrovskou plochou filtru 19 500 cm2. Do modelu KB4P je možné instalovat HEPA filtr H14. Ten zachytí až 99,995 % zdraví škodlivých látek (měřeno metodou M.P.P.S.). Jednoduché čištění filtru díky ručnímu oklepu.


Parametry stroje:

  • výkon: 4 kW
  • napětí: 400 V
  • průtok vzduchu: 145 l/s
  • plocha filtru: 19 000 cm2
  • objem sběrné nádoby: 90 l
  • podtlak: 32 kPa
  • rozměry: 110,1x59,5x144/161 cm
  • hmotnost: 138/162 kg
  • hlučnost: 74 dB


Hmotnost: 140 kg
Výška kusu: 1560
Šířka kusu: 730
Hloubka kusu: 1120
Mokré/suché vysávání: Mokré a suché vysávání
Typ vysávání: Běžné použití
Napětí: 400
Použití: Průmysl
Počet motorů: 1

Nevíte si rady s výběrem úklidové techniky?