SCL QUICK 36B Lavor Pro - podlahový mycí stroj

Bateriově napájený podlahový mycí stroj s odsáváním a integrovanou nabíječkou je určený pro chodící obsluhu. Stroj je vhodný na mytí a sušení přetížených prostorů jako jsou obchody, kanceláře nebo restaurace. Snadné ovládání, manipulace i údržba stroje. Kompaktní rukojeť a nastavitelné dávkování detergentu umožňuje regulovat efektivitu práce stroje.
Cena bez DPH
53 500 Kč
64 735 Kč s DPH
Hlídat dostupnost
LV-8.518.0003
EAN: 8013298120376
Přidat do oblíbených
Doprava vždy zdarma
Odborné zaškolení personálu
Možnost vyzkoušení stroje ve vašem provozu
Možnost dlouhodobého pronájmu
Více o produktu
Parametry

Pokud hledáte profesionální podlahový mycí stroj na úklid malých přetížených prostorů, tak Quick 36B je správnou volbou. Stroj určený pro chodící obsluhu využijete na mytí a sušení podlah v obchodech, zdravotnických zařízeních, restauracích, tělocvičnách, ale i v kancelářích.

Quick 36B je určen k mytí a sušení rovných tvrdých podlah, do prostoru bez překážek. Stroj nanese roztok s čisticím prostředkem, kartáče odstraní špínu z podlahy a sací systém perfektně nasaje špinavou vodu a vysuší povrch.

Podlahový mycí stroj Quick 36B má nastavitelný průtok čistícího roztoku, a to v závislosti na tom, jaký typ podlahy zrovna čistíte.

Na kompaktní sklopné rukojeti jsou ovládací spínače na programy mytí, dávkování detergentu a sání. Z volitelného příslušenství si můžete vybrat olověnou baterii 12V 55AH C5, rychlonabíječku, abrazivní pady.Variantou bateriově napájeného stroje je QUICK 36E, který také najdete v naší nabídce.

Podlahový mycí stroj QUICK 36B

Rukojeť stroje má tři nastavitelné pozice, dvě pracovní pozice a jednu určenou ke skladování, aby stroj nezabíral tolik místa. Díky polohovatelné rukojeti vyčistíte i hůře dostupná místa a rohy místnosti. Quick 36B má praktickou páku pro zvedání stírací lišty.

Kartáče a abrazivní pady se jednoduše nasazují i demontují. Délka štětin kartáče a tloušťka abrazivních kotoučů by nikdy neměla být menší než 1 cm, proto vždy zkontrolujte ještě před prací. Příliš krátké štětiny by mohly poškodit jak stroj, tak čištěný povrch.

Stroj je napájen baterií, která je součástí dodávky. Baterie se nachází v prostoru pod sběrnou nádrží. Průběh nabíjení indikují tři světelné LED indikátory. V základní výbavě stroje je talířový kartáč o průměru 360 mm, zadní a přední stírací lišta, baterie a nabíječka na baterii.

Z volitelného příslušenství si můžete vybrat olověnou baterii 12V 55AH C5, rychlonabíječku, abrazivní pady.

Variantou bateriově napájeného stroje je QUICK 36E, který také najdete v naší nabídce.

Parametry stroje

 • šíře mycího záběru: 360 mm
 • šíře stírací lišty: 460 mm
 • objem nádrže na detergent: 11 l
 • kapacita nádrže na odpadní vodu: 12-13 l
 • počet otáček za minutu: 130 RTM
 • přítlak kartáče: 18 kg
 • podtlak: 650 mm H2O /180 W
 • instalovaný výkon kartáče: 250 W
 • pohon: mechanický
 • maximální produktivita: 1260 m2/ h
 • napájení: 12 V
 • rozměry: 120x43x97 cm
 • váha: 57 kg 
Hmotnost: 61 kg
Výška kusu: 800
Šířka kusu: 560
Hloubka kusu: 810
Obsluha: Ručně vedené
Napájení: Baterie
Šíře kartáčů: do 39 cm
Hodinový výkon: do 1499 m2/h
Velikost nádrže: do 49 l
Typ kartáče: Diskový
Předmetání: Ne

Nevíte si rady s výběrem úklidové techniky?