Vysokotlaké čističe

Vysokotlaké čističe odstraní i tu nejodolnější špínu za překvapivě krátký čas a bez námahy!

Vysokotlaký čistič
Vysokotlaké čističe odstraní i tu nejodolnější špínu za překvapivě krátký čas a bez námahy

Vysokotlaké čističe si snadno poradí s odolnou a mastnou špínou a jsou ideálním pomocníkem při úklidu v extrémně znečištěných podmínkách. Pořiďte si vysokotlaké čističe s ohřevem nebo bez ohřevu.

Efektivní čištění s vysokotlakými čističi

Vysokotlaké čističe jsou ideálním a praktickým pomocníkem při úklidu v nejrůznějších odvětvích průmyslu. Díky optimálnímu poměru průtoku a pracovního tlaku, v kombinaci s unikátními úspornými vlastnostmi, poskytují přístroje Lavor velmi vysokou efektivitu čistění. Za překvapivě krátký čas odstraníte zašlou, mastnou a odolnou špínu, kterou nelze rozpustit ve vodě. Mimořádně účinné tlakové čističe najdou své uplatnění v průmyslu, zemědělství, autosalonech, potravinářství i stavebnictví. Jděte na úklid chytře, vsaďte na špičkovou technologii Lavor!

Pošlete nám nezávaznou poptávku!


5 pádných důvodů, pro které si čističe Lavor rázem oblíbíte

  • mimořádná, přesto velmi šetrná čisticí síla
  • Dlouhá životnost a spolehlivost nízkootáčkových motorů
  • důmyslné vodní chlazení zajistí dlouhou životnost motoru
  • absolutní bezpečnost zaručena pojistným ventilem
  • výrazně výkonnější a spolehlivější lineární čerpadla

Jak vybrat vysokotlaký čistič

Při výběru vysokotlakého čističe nepřihlížejte pouze na příkon motoru. Efektivní a účinné čistění primárně zajistí dva nejdůležitější parametry, jimiž jsou průtok a pracovní tlak. Průtok určuje, jaký objem vody proteče pumpou za určitý čas. Tedy čím vyšší průtok, tím rychlejší čištění. Pracovní tlak definuje sílu proudící vody, která působí na znečištěnou plochu. Čím vyšší tlak, tím účinnější čištění.

Vždy však žádejte stroj s nízkootáčkovým motorem ( 1450 RPM ), a s lineárním čerpadlem.

Obecně máte na výběr ze dvou typů vysokotlakých čističů. Buď si pořídíte model s ohřevem vody, nebo bez ohřevu. Vysokotlaký čistič bez ohřevu se skvěle hodí pro úklid velkých venkovních prostor či mytí automobilů. Pokud se však potřebujete zbavit opravdu zašlé a mastné špíny, doporučujeme spíše čističe s ohřevem. Je prokázáno, že horká voda odstraní nečistoty až o 50 % účinněji, než studená, navíc postačí menší množství saponátu. Mytí horkou vodou taktéž zajistí mnohem kratší schnutí.

Pošlete nám nezávaznou poptávku!

Usnadněte si úklid a rovnou si u nás vyberte vysokotlaký čistič s ohřevem nebo bez ohřevu.

Napište nám a my se Vám ozveme