WINDY 265 IF - profesionální vysavač
Profesionální vysavač s oklepem - Windy 265 IF - pro mokré a suché vysávání se dvěma výkonnými motory a by-pass chlazením sání, oklep filtru, antistatické provedení.

LV-8.239.0001 - Tento produkt již není v nabídce, místo něj nabízíme …

WINDY 265 IF - profesionální vysavač

Profesionální vysavač s oklepem na mokré a suché vysávání Windy 265 IF vysaje pevné nečistoty, jemný prach a kapaliny. Vysoce výkonné dva motory, sací systém s obtokovým chlazením, manuální čištění filtru reverzním profukem. Nárazuvzdorný podvozek a nádrž z nerezu zajišťují snadnou manipulaci se strojem, kolečka nezanechávají stopy. Bohatá základní výbava vysavače, včetně praktického držáku na příslušenství. Parametry stroje: · motor: 2 x 1 200/1 400 W · napětí: 220 - 240 V ~ 50 - 60 Hz · obsah nádoby na vodu: 40 l · obsah nádoby na pevné látky: 30 l · podtlak: 22 kPa (2 200 mm.H2O) · průtok: 130 l/s · rozměry: 44x46x96 cm · hmotnost: 14,5 kg
Hlídat dostupnost
LV-40018-00001
Přidat do oblíbených
Doprava vždy zdarma
Odborné zaškolení personálu
Možnost vyzkoušení stroje ve vašem provozu
Možnost dlouhodobého pronájmu
Více o produktu
Parametry

Profesionální vysavač na mokré a suché vysávání od společnosti Lavor je navržený pro vysávání pevných nečistot, jemného prachu a kapalin. Využijete ho v průmyslovém prostředí, v dílnách, je ideálním pomocníkem pro úklidové firmy, které uklízí v různých prostředích. Tento přístroj je vhodný i pro použití ve velkokapacitních prostorách jako například hotelech, školách, nemocnicích, továrnách, obchodech nebo kancelářích.

Model Windy 265 IF je vybaven dvěma vysoce účinnými a tichými sacími motory s obtokovým chlazením. Zapalování je nezávislé pro postupné zvyšování výkonu. Průtok se zvyšuje a podtlak zůstává konstantní, jak se zvyšuje počet motorů v pohybu.

Windy 265 IF je standardně dodáván s novým systémem RF (inverze proudění) pro čištění filtru – zavřením sací hubice a opakovaným pohybem kurzoru se sací vzduch dopraví dovnitř filtru, vyčistí jej a vrátí vysavači maximální výkon. Rychlý a praktický způsob čištění filtru bez nutnosti zastavení a otevření vysavače, zaručuje vysoký sací výkon a delší životnost motoru.

Sací výkon, filtrační systém a tichost jsou základní vlastnosti, díky nimž je tento profesionální vysavač velmi oblíbený u úklidových firem.

Předtím, než začnete vysávat kapaliny, zkontrolujte, zda funguje plovák. Pokud při vysávání kapalin dojde k naplnění nádoby, plovák uzavře sací otvor a dojde k přerušení sacího procesu, tím chrání motor.

Profesionální vysavač Windy 265 IF má pevnou nerezovou konstrukci, celkový objem sběrné nádrže je 65 l, přičemž je oddělena nádrž na pevné a kapalné nečistoty. Profesionální vysavač má antistatický systém.

Ve standardní výbavě je : napájecí kabel 7,5 m s praktickým kabelovým závěsem, sací hadice ø 40 mm a o délce 2,5 m, nerezová sací trubka, sací hubice pro výměnné příslušenství, kulatý sací kartáč, štětinový sací kartáč na koberce, sací hubice na vodu nebo sněhovou břečku, sací hubice na pevný povrch, látkový sací filtr.

Hmotnost: 14.5 kg
Výška kusu: 960
Šířka kusu: 460
Hloubka kusu: 440

Nevíte si rady s výběrem úklidové techniky?