best seller
WINDY 365 IR - profesionální vysavač | AutoMax Group

WINDY 365 IR - profesionální vysavač

Vysavač s oklepem pro suché a mokré vysávání se třemi odhlučněnými vícestupňovými motory. Nerez nádrž a nárazuvzdorný podvozek. Kompletně vyjimatelná nádrž, sací systém s chlazením by-pass, manuální čištění filtru reverzním profukem, látkový filtr. Parametry stroje: · motor: 3 x 3000 (3600) W · napětí: 220 - 240 V ~ 50 - 60 Hz · objem: 65 l, obsah nádoby na vodu: 40 l · podtlak: 22 kPa (2200 mm.H2O) · průtok: 195 l/s
Cena bez DPH
12 680 Kč
15 343 Kč s DPH
4 ks skladem
LV-8.240.0001
EAN: 8013298065318
Přidat do oblíbených
Doprava vždy zdarma
Odborné zaškolení personálu
Možnost vyzkoušení stroje ve vašem provozu
Možnost dlouhodobého pronájmu
Více o produktu
Parametry

Vysavač Windy 365 IR je další z řady profesionálních vysavačů společnosti Lavor, která je předním výrobcem úklidové techniky. Tento stroj je vhodný pro každodenní průmyslové profesionální použití, dokonale vyhovuje hlavním potřebám úklidových firem, dílen, laboratoří, malých řemeslných podniků. Úklidové firmy jej využijí i při úklidu domů, hotelů nebo kanceláří.

Model WINDY 365 IR je mokro-suchý vysavač, který vysává hrubé nečistoty, jemný prach a kapaliny. Tento profesionální vysavač je vhodný pro intenzivní každodenní průmyslové profesionální použití.

Tři motory pracují silou 3600 W zaručují vysoký výkon, motory jsou vybaveny by-pass chlazením a zapalování je nezávislé pro postupné zvyšování výkonu. Průtok se zvyšuje a podtlak zůstává konstantní, jak se zvyšuje počet motorů v pohybu.

Řada Windy standardně nabízí systém RF (inverze proudění) pro čištění filtrů, který zaručuje vysoký sací výkon a delší životnost motorů. Manuální čištění filtru reverzním profukem umožňuje čištění filtru bez nutnosti stroj otevírat a tím přerušovat pracovní fázi.

Vysavač je vybavený antistatickým systémem. Prach, který proudí do vysavače, často vytváří magnetické pole, které je pak na obsluze neutralizováno nepříjemnými malými výboji i přes plastový materiál. S certifikovaným antistatickým systémem je tento jev u tohoto vysavače eliminován, čímž je zajištěn maximální komfort a bezpečnost obsluhy.

Windy 365 IR je vysavač s naklápěcím bubnem z nerezové oceli, sběrnou nádrž je možné i celou odejmout a vysypat. Podvozek stroje nárazuvzdorný a jeho kolečka nezanechávají na ploše stopy.

Praktický a funkční vysavač v každé situaci. Windy 365 IR je standardně vybaven držáky na příslušenství, držákem elektrického kabelu a novým otočným vypínačem, který je odolným při každodenním používání.

Ve standardní výbavě je plastová hadice 2,5 m, kovový nástavec - rovný, kovový nástavec - zahnutý, úzká plastová hubice, kartáč kulatý, kartáč plochý, kartáč na kapaliny, plochý nástavec 250 mm, průměr 40 mm a filtr na jemné částice.

Hmotnost: 20 kg
Objem: 65 l
Výška kusu: 1040
Šířka kusu: 550
Hloubka kusu: 650
Mokré/suché vysávání: Mokré a suché vysávání
Typ vysávání: Běžné použití
Použití: Dům a dílna
Počet motorů: 3

Nevíte si rady s výběrem úklidové techniky?