SANIX PRO 14 dezinfekční stroj

Přejít na varianty produktu
Přidat do oblíbených
  Název Kód Skladem Cena /ks  
 | AutoMax Group
LV-0.005.0012
EAN: 8013298192373
1 ks
10 600 Kč bez DPH
12 826 Kč s DPH
Více o produktu

V důsledku mimořádné situace s COVID-19 poptávka po čistících a dezinfekčních strojích neustále roste. Přinášíme vám mobilní postřikovače pro čištění a dezinfekci Sanix Pro od společnosti Lavor

Tlakový postřikovač na záda Sanix Pro 14 je praktickým pomocníkem při dezinfekci rozsáhlých vnitřních prostorů.

Konstrukce přístroje v moderním italském designu váží 6,8 kg. Rozprašovač dezinfekce Sanix Pro 14 má měkké tvarované popruhy, které jsou vyztuženy řemínky z nesajícího materiálu. Objem nádrže na dezinfekční prostředek je 14 l.


SANIX PRO14


Třívrstvé hadice dezinfekčního postřikovače jsou vybaveny přídavnou vnitřní výztuží a jsou odolnější proti tlaku a vnějším vlivům, jako je ohýbání, praskání a napínání.

Díky teleskopickým postřikovým tyčím můžete aplikovat dezinfekci i do těžko dostupných míst. Teleskopické tyče jsou opatřeny ochranou proti prachu APS, ta zabraňuje vniknutí nečistot.

Proud dezinfekce můžete regulovat na trysce. Nastavení rozstřiku je od jediného proudu až po velmi široký záběr. Ve výbavě Sanix Pro 14 najdete regulovatelnou tryskou MR 1,5 mm, náhradní trysku MR 1,0 mm a trysku s plochým rozstřikem MF 3.0. Tlak trysek je 4 bar.

Na funkční rukojeti je integrovaný dávkovací ventil, který vám usnadní práci. Zámek na ventilu zajistí plynulé rozprašování dezinfekce, aniž byste museli stále držet tlačítko ventilu. To oceníte především při dlouhodobé dezinfekci prostor, pracovník se díky této funkci méně namáhá.

Vzhledem k velmi kvalitnímu technickému zpracování lze do přístrojů použít jakoukoliv tekutou dezinfekci.


Dezinfekční stroj Sanix Pro 14 je bateriově napájený a využívá nejmodernější zdroje energie. Lithium-iontové baterie jsou sice lehké, ale efektivně využívají dostupné energie. Stroj je ovládán mikroprocesory. Ty používají algoritmy, které efektivně využívají a šetří energii baterie.

Součástí dodávky je jak baterie 12 V s kapacitou 3,4 Ah, tak nabíječka. Baterie se nabíjí 1,5 h a vydrží až 4 h. Nabíječka baterií je pro 230/240 V - 50/60Hz, je ale také vhodná pro 120V/60Hz. Rychlonabíječky akumulátorů minimalizují čas nabíjení.

V naší nabídce najdete i rozprašovače dezinfekce s větším či menším objemem nádrže, postřikovač na rameno Sanix Pro 7.5 nebo postřikovač na kolečkách Sanix Pro 22.

Výhody - SANIX PRO14
Výhoda - ŘÍZENÍ MIKROPROCESOREM


Parametry stroje

  • objem nádrže: 14 l
  • pracovní objem: 12 l
  • tlak: 4 bar / 58 psi
  • napájení: 12 V
  • váha: 6,8 kg 

Nevíte si rady s výběrem úklidové techniky?