Zpět na úvod

SANIX PRO 7.5 dezinfekční stroj

Přejít na varianty produktu
Rozprašovač značky LAVOR nabízí exkluzivní a osobitý design, velmi odlišný od ostatních produktů na trhu. Zároveň je velmi tichý a díky 12 V lithiové vyjímatelné baterii také dlouho vydrží. Baterie se dobíjí 1,5 hodiny a vydrží přibližně 4 hodiny. Jednoduchá a bezproblémová manipulace díky zavěšení přes rameno. Hadičky nástavců jsou zpevněny třemi pružnými a flexibilními vrstvami, ventil má 2 o-kroužky místo jednoho, 3 standardní nastavitelné trysky, těsnění, silikonové mazivo. RZádový popruh je vyztužen řemínky v souladu se zákonem (nesající materiál). Obsažená nabíječka baterií je pro 230/240-50/60Hz, je ale také vhodná pro 120V/60Hz. Objem nádržky na dezinfekci: 7,5 l
Přidat do oblíbených
  Název Kód Skladem Cena /ks  
 | AutoMax Group

SANIX PRO 7.5 dezinfekční stroj

VýprodejAkční cena
LV-0.005.0011
EAN: 8013298192366
5 až 50 ks
4 990 Kč bez DPH
6 038 Kč s DPH
Více o produktu

V dnešní době je poptávka po rozprašovačích dezinfekce vysoká. Přinášíme vám mobilní postřikovače pro čištění a dezinfekci Sanix Pro od společnosti Lavor.

Italský výrobce sází na vyspělé technologie a design a je jedním z největších výrobců úklidové a čisticí techniky na světě.

Tlakový postřikovač přes rameno Sanix Pro 7.5 je praktickým pomocníkem při dezinfekci prostor. Lehká 3,35 kg konstrukce dezinfekčního stroje má měkký tvarovaný popruh na rameno, který je vyztužen řemínky z nesajícího materiálu. Objem nádrže na dezinfekční prostředek je 7,5 l.


SANIX PRO7.5


Třívrstvé hadice dezinfekčního postřikovače jsou vybaveny přídavnou vnitřní výztuží a jsou odolnější proti tlaku a vnějším vlivům, jako je ohýbání, praskání a napínání.

Díky teleskopickým postřikovým tyčím můžete aplikovat dezinfekci i do těžko dostupných míst. Teleskopické tyče jsou opatřeny ochranou proti prachu APS, ta zabraňuje vniknutí nečistot.

Proud dezinfekce můžete regulovat na trysce. Nastavení rozstřiku je od jediného proudu až po velmi široký záběr. Ve výbavě Sanix Pro 7.5 najdete regulovatelnou tryskou MR 1,5 mm, náhradní trysku MR 1,0 mm a trysku s plochým rozstřikem MF 3.0. Tlak trysek je 4 bar.

Na funkční rukojeti je integrovaný dávkovací ventil, který vám usnadní práci. Zámek na ventilu zajistí plynulé rozprašování dezinfekce, aniž byste museli stále držet tlačítko ventilu. To oceníte především při dlouhodobé dezinfekci prostor, kdy se pracovník díky této funkci méně namáhá.

Vzhledem k velmi kvalitnímu technickému zpracování lze do přístrojů použít jakoukoliv tekutou dezinfekci.


Dezinfekční stroj Sanix Pro 7.5 je bateriově napájený a využívá nejmodernější zdroje energie. Lithium-iontové baterie jsou sice lehké, ale efektivně využívají dostupné energie. Stroj je ovládán mikroprocesory. Ty používají algoritmy, které efektivně využívají a šetří energii baterie.

Součástí dodávky je jak baterie 12 V s kapacitou 3,4 Ah, tak nabíječka. Baterie se nabíjí 1,5 h a vydrží až 4 h. Nabíječka baterií je pro 230/240 V - 50/60Hz, je ale také vhodná pro 120V/60Hz. Rychlonabíječky akumulátorů minimalizují čas nabíjení.

V naší nabídce najdete i rozprašovače dezinfekce s větším objemem nádrže, postřikovač na záda Sanix Pro 14 nebo postřikovač na kolečkách Sanix Pro 22.

Výhody - SANIX PRO7.5
Výhoda - LITHIUM-IONTOVÉ BATERIE


Parametry stroje

  • objem nádrže: 7,5 l
  • tlak: 4 bar / 58 psi
  • napájení: 12 V
  • váha: 3,35 kg 

Chcete navrhnout úklidovou techniku na míru vašemu provozu?