AutoMax

Prodáváme a servisujeme čisticí techniku, průmyslové vysavačemycí linky i boxy.

AutoMax
Oficiální stabilní dovozce
Zboží dostupné 24/7
Dlouholeté zkušenosti
Technická podpora
Marketingová podpora
Zajišťujeme logistiku
Lavor Kevac Ipc Mix

Úklidová technika

Mimořádně výkonné úklidové stroje Lavor Pro jsou vhodné pro venkovní i vnitřní úklid nejrůznějších prostor. Vyberte si ze široké nabídky zametacích strojů, profesionálních vysavačů, parních čističů a podlahových mycích strojů.

Úklidová echnika

Průmyslové vysavače

Pro ještě snadnější a bezpečnější úklid nejrůznějších dílen a provozů si pořiďte mimořádně výkonné průmyslové vysavače. Vysavače Lavor a Kevac si snadno poradí s těžkými materiály, odpadními oleji i kapalinami.

Průmyslové vysavače

Mycí linky

Kompletní řešení dodávky kartáčových mycích linek, mycích tunelů a technologie mytí všech úrovní pro osobní auta, nákladní automobily, autobusy a jiná užitková vozidla.

Mycí linky

Samoobslužné mycí boxy

Mimořádně spolehlivý a efektivní provoz NON-STOP nejen díky elektronickému mincovníku. Zákazník má na výběr několik různých programů všetně osmózy, šamponování a voskování. S možností přidat celou řadu doplňků, včetně vysavače, plniče pneu a klepače koberců.

Samoobslužné mycí boxy

Kontaktní formulář

FAQ

Jak správně vybrat podlahový mycí automat?

Faktory ovlivňující výběr: velikost plochy k úklidu, zametací stroj s chodicí nebo sedící obsluhou, nájezdy v parkovištích obchodních centrech.

Zajímá vás velkoobchodní nabídka?

Kontaktujte naše prodejce.

Kontakty
Parallax droplet
Parallax droplet