ENERGO - Dekontaminant, 250ml pro Car detailing

Přejít na varianty produktu
Přidat do oblíbených
  Název Kód Skladem Cena s DPH /ks  
 | AutoMax Group
MF-LAB08
EAN: 8005553018122
50 až 100 ks 358 Kč
Více o produktu
Ke stažení

Odstraní zbytky vodního kamene a kyselých dešťů

 #ENERGO odstraňuje ze skla a karoserie zbytky vodního kamene a kyselých dešťů, čímž výrazně zkracuje dobu dekontaminace. Napomáhá detailerům v jednom z nejtěžších úkolů při odstraňování stop vodního kamene z laku. Jeho speciální gelová formule umožňuje rychlé a snadné přímé použití pouze v těch místech, kde je to třeba. 


#Energo - jak se s výrobkem pracuje

Díky svým vlastnostem může být použit jako příprava pro nano povlak na sklech. Slouží k odmaštění a vyčištění povrchu. Důkladně zkoumán, vyvinut a testován v laboratořích Mafra ve spolupráci s nejprestižnějšími světovými výrobci sportovních vozů. 

Způsob použití

V přítomnosti silných skvrn od vodního kamene, které nebylo možné odstranit naším produktem #PURÌFICA, aplikujte #ÈNERGO - od čistého až k ředění v poměru 1: 5 - na rukavici a přejděte po povrchu vozu, vždy po jednom díle najednou, chráněném před sluncem. Poté opláchněte. 

Pokud i po tomto kroku skvrny od vodního kamene přetrvávají, naneste #ÈNERGO v malých kapkách přímo na povrch nebo jej nalijte na vatový tampón, masírujte karoserii krouživými pohyby a nechte působit po dobu 5 minut. Poté otřete vlhkým hadříkem z mikrovlákna. #ÈNERGO nepoškozuje lak a plastové díly, ale v přítomnosti citlivých, měkkých nebo jednovrstvových laků se doporučuje postupovat opatrně a vyhnout se používání neředěného produktu, aby se zabránilo vzniku šmouh. 

Instruktážní video (ENG) - #ENERGOBezpečnostní listy
ENERGO---Dekontaminant,-250ml-ks - 250ml MF-LAB08 CZ Stáhnout
ENERGO-Dekontaminant,-250ml-ks - 250ml MF-LAB08 PL Stáhnout
Listy detergentů
Energo-dekontaminant-250ml CZ Stáhnout

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?