HYDRA - Hyper dressing, 500ml pro Car detailing

Hyper dressing. Pro široké spektrum aplikací, speciálně pro vnější a vnitřní plastové díly automobilů. Je snadno roztíratelný a aplikovatelný. Vyznačuje se dobrou krycí schopností, zajišťuje vynikající odolnost vůči vymývání, a to i chemickému.
Cena s DPH
477 Kč
394 Kč bez DPH
5 až 50 ks skladem
MF-LAB11
EAN: 8005553018146
Přidat do oblíbených
Více o produktu
Parametry
Ke stažení

#HYDRA JE UNIVERZÁLNÍ SEALANT od #Labocosmetica, ideální pro maximální ošetření plastů interiéru i exteriéru.

Vlastnosti produktu:

  • VÍCEÚČELOVÉ použití
  • OCHRANA proti UV záření
  • EXTRÉMNĚ vysoká ochrana
 
Hydra1


HYDRA®
je univerzální Hyper-dressing určený pro široké spektrum použití, zejména pro ošetření plastových dílů automobilů jak uvnitř, tak vně vozidla. Jeho aplikace je snadná a jednoduchá. Vyniká svou krycí schopností a poskytuje vynikající odolnost vůči vymývání, včetně toho chemického. Díky své fluoropolymerové struktuře garantuje trvanlivost na povrchu po dobu až 3 měsíců.

HYDRA® poskytuje povrchu ochranu proti UV záření, které může poškodit pryže, plasty, vinyl a kůži. Zároveň oživuje barvy bez vytváření mastného filmu. Je odolný proti skvrnám, chrání proti vodě a nečistotám, a zajišťuje extrémně vysokou ochranu a efekt beadingu (efekt tvorby kapiček při dešti).

Je na bázi vody a neobsahuje žádná rozpouštědla ani silikony. Nezpůsobuje poškození povrchů, ani těch, které jsou na konci svého životního cyklu. Neuvolňuje žádné zbytky a nezpůsobuje změnu barevnosti plastových dílů. 

Byl pečlivě zkoumán, vyvinut a testován v laboratořích Mafra ve spolupráci s nejprestižnějšími světovými výrobci sportovních vozů.

Ředění:
Extra lesklý finiš: Nezředěný přípravek
Finiš: 1:1
Povrchové nečistoty na plastech a tkaninách: 1:3–1:5

 
UV ochrana
Objem: 0.5 l
Hmotnost: 0.56 kg
Výška kusu: 175
Šířka kusu: 70
Hloubka kusu: 70
Bezpečnostní listy
R HYDRA - Hyper dressing, 500ml - ks - 500ml CZ Stáhnout

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?