SATINO - Šampon pro matné laky, 500ml pro Car detailing

Účinný šampon s vynikajícím čisticím účinkem, ideální pro matné laky nebo polepy aut. Zanechává na karoserii účinnou ochranu proti UV záření po dobu minimálně dvou týdnů.
Hlídat dostupnost
MF-LAB05
EAN: 8005553018221
Přidat do oblíbených
Více o produktu
Parametry
Ke stažení

#SATINO JE ŠAMPON SE SILNOU ČISTÍCÍ SCHOPNOSTÍ od #Labocosmetica, který se vyznačuje vysokou lubrikační silou a šetrnosti vůči naneseným voskům.

Vlastnosti produktu:

  • OCHRANA proti UV záření
  • VYSOCE čistící účinek
  • IDEÁLNÍ pro matné laky nebo polepy
 
 

Satino1#SÀTINO
TM je účinný šampon s vynikajícím čisticím účinkem, ideální pro matné laky nebo polepy aut (car wrapping - fólie). Zanechává na karoserii účinnou ochranu proti UV záření po dobu minimálně 2 týdnů. Matné povrchy vyžadují specifickou formuli šamponu, která karoserii chrání a čistí, aniž by narušila saténový efekt.

Samoschnoucí produkt výrazně usnadňuje následnou fázi vysoušení. Díky vysoké lubrikační schopnosti je zcela bezpečný pro všechny aplikované vosky. Na karosérii vytváří hedvábný efekt, aniž by ovlivnil matný povrch laku nebo fólie.

Díky snadnému oplachu zabraňuje tvorbě šmouh či jakýchkoli stop při fázi vysoušení. Přítomnost speciálních činidel, jejichž účelem je odstraňovat z vody částice vápníku a hořčíku, zvyšují výkonnost produktu a účinnost volných povrchově aktivních látek pro co nejlepší účinek. Tyto vlastnosti umožňují dosažení vynikajících výsledků i v přítomnosti tvrdé vody i při použití na běžných lacích. 

Přípravek #SÀTINOTM byl zkoumán, vyvinut a testován v laboratořích Mafra ve spolupráci s nejprestižnějšími světovými výrobci sportovních vozů.


Ředění: 
Silné znečištění 1:60
Střední znečištění 1:80
Mírné znečištění 
1:100


Objem: 0.5 l
Hmotnost: 0.58 kg
Výška kusu: 175
Šířka kusu: 70
Hloubka kusu: 70
Bezpečnostní listy
SATINO---Šampon-pro-matné-laky,-500ml-ks - 500ml CZ Stáhnout
SATINO-Šampon-pro-matné-laky,-500ml-ks - 500ml PL Stáhnout
Listy detergentů
Satino-sampon-pro-matne-lky-500ml-ks CZ Stáhnout

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?