best seller
Apollo IF 03 - čistič koberců extraktor | AutoMax Group

Apollo IF 03 - čistič koberců extraktor

Profesionální tepovač Apollo IF 03 je nejen extraktor, ale také vysavač pro suché a mokré vysávání. Stroj má 2 odhlučně motory a sací systém s chlazením by-pass. Nádoba tepovače je z kvalitního nerezu a je umístěna na nárazuvzdorném podvozeku, který skvěle udržuje stabilitu stroje, kolečka nezanechávají na čištěném povrchu stopy. Díky vypouštěcí hadici snadno vyprázněníte sběrnou nádobu, podložka hlavice (použitelná při čištění filtru). Vybaven antistatickým systém. Parametry stroje: · motor: 2 x 2000 (2400) W · napětí: 220 - 240 V ~ 50 - 60 Hz · objem: 78 l · obsah nádoby na vodu: 48 l · podtlak: 22 kPa (2240 mm.H2O) · průtok: 108 l/s
Cena bez DPH
15 660 Kč
18 949 Kč s DPH
Hlídat dostupnost
LV-8.220.0501
EAN: 8013298061198
Přidat do oblíbených
Doprava vždy zdarma
Odborné zaškolení personálu
Možnost vyzkoušení stroje ve vašem provozu
Možnost dlouhodobého pronájmu
Více o produktu
Parametry
Související produkty

Profesionální čistič koberců Apollo IF 03 od společnosti Lavor je bestsellerem mezi extraktory. Tento tepovač je určen pro mokré a suché vysávání koberců, čalouněný nábytek a matrace. Svou nezastupitelnou roli bude mít v hotelech, restauracích, autoservisech, mycích centrech a úklidových firmách.

Čisticí roztok je pomocí čerpadla tryskami pod tlakem vstřikován na čištěný povrch, kde rozpouští špínu a ihned nasává vodu s rozpuštěnými nečistotami zpět do sběrné nádoby.

Důležitým parametrem pro výběr extraktoru je sací výkon motoru vysavače. To proto, že vysoký sací výkon dokonale vysaje zbytky vody z čištěného povrchu, ten pak rychleji schne. Tím se mimojiné předchází ke vzniku plísní, které se ve vlhkém prostředí rychle množí.

Profesionální extraktor Apollo má výkonné čerpadlo, takže odsaje větší množství čisticího roztoku z čištěného povrchu. Využívá k tomu dva odhlučněné sací motory, které se zapínají samostatně. Sací systém je chráněn by-pass chlazením. Plovákový ventil chrání motor při vysávání tekutin. Extraktor Apollo má ochranu proti statické elektřině.

Robustní konstrukce je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, sběrná nádoba je uchycena profesionálními háky, které lze jednoduše otevřít. Díky vypouštěcí hadici pohodlně vyprázdíte sběrnou nádrž na špinavou vodu. 

Nárazuvzdorný podvozek zajišťuje stabilitu stroje a lehkou manipulaci. Kolečka na podvozku jsou navržena tak, že nezanechávají na vyčištěném koberci stopy. Látkový filtr je možné vyndat a vyčistit.

Extraktor Apollo má bohatou standardní výbavu — 2,5 m dlouhou hadici, malou extrakční čisticí trysku, látkový a pěnový filtr, kompletní příslušenství pro vysávání koberců. Z volitené výbavy si můžete dokoupit papírové sáčky, cartidge filtr,, HEPA nebo nylonový filtr.

Parametry stroje

  • motor: 2 x 2000 (2400) W
  • napětí: 220 - 240 V ~ 50 - 60 Hz
  • objem: 78 l
  • obsah nádoby na vodu: 48 l
  • podtlak: 22 kPa (2240 mm.H2O)
  • průtok: 108 l/s
  • rozměry: 62x51x85 cm
  • hmotnost: 22 kg
Hmotnost: 19 kg
Výška kusu: 920
Šířka kusu: 540
Hloubka kusu: 640
Počet motorů: 1
Velikost sběrné nádoby: do 29 l
Pulimoquettes Oxygen - čistič textilií

Pulimoquettes Oxygen - čistič textilií

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?