best seller
SWL R 1000 ST - zametací stroj | AutoMax Group

SWL R 1000 ST - zametací stroj

Zametací stroj, s robustní ocelovou konstrukcí, se sedicí obsluhou ideální pro mytí rozlehlých ploch. Bateriové napájení. Regulace tlaku hlavního kartáče, boční kartáče, velkokapacitní sběrná nádrž a odsávání v čelní části stroje. Prac. šířka hlavního kartáče: 700mm, prac. šířka hlavního + bočního kartáče: 920mm, prac. šířka hlavního + 2 bočních kartáčů: 1230mm, kapacita sběrné nádrže: 62 l, max. hodinový výkon: 8280 m2/h, pohon: přední kola, max. překonatelný sklon: 14%, max. rychlost: 5,8 km/h, motor: Honda 5,5 HP, výkon motoru: 4,1 kW, filtrační plocha: 6 m2, oklep filtru: elektrický.

Máte zájem o dlouhodobý pronájem nebo více informací o tomto produktu?

Hlídat dostupnost
LV-0.061.0007
Přidat do oblíbených
Doprava vždy zdarma
Odborné zaškolení personálu
Možnost vyzkoušení stroje ve vašem provozu
Možnost dlouhodobého pronájmu
Více o produktu
Parametry
Ke stažení

Lavor SWL R 1000 ST je profesionální zametací stroj pro sedící obsluhu. Stroj je vhodný pro zametání velkých ploch například ve skladech, obchodních centrech, výrobních zařízeních nebo venkovních plochách. Tento zametací stroj nabízí skvělou manipulaci, snadné použití a vynikající kvalitu zpracování.

Zametací stroje jsou určeny k čištění prachu a nečistot obecně ze všech plochých, tvrdých a nepříliš nerovných povrchů jako jsou beton, asfalt, kamenina, keramika, dřevo, kov, mramor, guma nebo plasty, rustikální i hladké, syntetické nebo na koberce s krátkým vlasem. Můžete je využít jak ve vnitřních prostorách, tak v exteriéru například na zametání listí.

V pracovní oblasti centrálního kartáče je systém odsávání prachu, který spolu s mechanickým působením dopravuje nečistoty a prach do velkého sběrného prostoru. Sběrná nádoba má objem 62 l a je vyrobená z odolného plastu, shromažďuje se v ní veškerý materiál zachycený hlavním kartáčem a prach z filtru. Vyprázdnění nádrže vždy provádějte při vypnutém motoru.

Kromě tradičního sacího systému je zde také přídavný sací systém v oblasti bočních kartáčů, díky tomu je možné omezit rozptyl prachu mimo stroj, sání bočních kartáčů můžete vypnout. Boční kartáče ovládáte zvedací pákou a jsou určeny k zametání hran, rohů a profilů. Všechny kartáče jednoduše vyměníte, aniž byste potřebovali nářadí.

Model SWL R 1000 ST má velkou filtrační plochu rozdělenou do 6 patronových filtrů a s elektrickým oklepem filtrů. Zametací stroj SWL R 1000 ST je osazen dieselovým motorem Honda o výkonu 5,5 HP.

Stroj je vybaven počítadlem motohodin, klaksonem, systémem předních světel, indikátorem úrovně nabití baterie. Pomocí zvedacího pedálu se přední těsnění zvedne, díky tomu můžete sbírat i větší předměty jako je listí, menší krabičky, atd.

Ocelový rám stroje je odolný proti nárazům. Sedadlo pro obsluhu je nastavitelné a ovládání je intuitivní.

Ve standardní výbavě jsou jak hlavní, tak boční pravý/levý kartáč a kartušový filtr.

Hmotnost: 300 kg
Výška kusu: 910
Šířka kusu: 1140
Hloubka kusu: 1430
Obsluha: Sedicí
Napájení: Spalovací motor
Šíře hlavního kartáče: více než 60 cm
Hodinový výkon: více než 5000 m2/h
Velikost sběrné nádoby: 101 l - 199 l
Návody
LV-0.061.0007 IT Stáhnout
Katalogové listy
LV-0.061.0007 EN Stáhnout

Nevíte si rady s výběrem úklidové techniky?