Samoobslužné boxy a mycí linky

Díky neustálému výzkumu nových výrobních postupů, pečlivému výběru materiálů, širokému spektru konstrukčních řešení je AutoMax v realizaci mycích center na vysoké technologické úrovni a s vyváženým poměrem kvality a ceny.

Rádi vám pomůžeme!





Samoobslužná mycí centra

Produktová řada, která je navržena tak, aby splňovala veškeré potřeby samoobslužného mytí, od jednotlivých boxů po velká mycí centra s širokou nabídkou služeb. Komplexní nabídka služeb od projekce, přes výstavbu až po zprovoznění a servis.


Portálové mycí linky

Produktová řada zaměřená na okruh portálových mycích linek. Špičkový design a funkčnost splňující požadavky nejnáročnějších zákazníků.


Doplňky pro samoobslužná mycí centra a čerpací stanice

Automax Group nabízí nejširší škálu doplňků pro mycí centra a čerpací stanice na trhu. V naší nabídce naleznete např.: vysavače, pračky koberečků, kompresory a další příslušenství.
Kartáčové mycí linky



Výstavba a servis

Profesionální tým vás provede od nápadu po realizaci vašeho snu. Přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně, protože víme že každý sen si zaslouží péči a maximální profesionalitu. Provádíme servis na všech prodaných strojích a tudíž je známe technicky velmi dobře.

Realizace samoobslužného mycího boxu

Mapa realizací

Podívejte se, kde už jsme našim klientům pomohli. Nabízíme kompletní servis při realizaci. Vzhledem k našim zkušenostem se můžete těšit na profesionální jednání a zázemí silné společnosti. Kontaktujte nás a přesvědčte se o našich schopnostech!

Vyzkoušejte nás!

Mapa realizací samoobslužných mycích boxů a mycích linek



Napište nám a my se Vám ozveme