Samoobslužné boxy a mycí linky

Skvělá řešení mytí

Díky neustálému výzkumu nových výrobních postupů, pečlivému výběru materiálů, širokému spektru konstrukčních řešení je AutoMax v realizaci mycích center na vysoké technologické úrovni a s vyváženým poměrem kvality a ceny.

Samoobslužná mycí centra

Produktová řada, která je navržena tak, aby splňovala veškeré potřeby samoobslužného mytí, od jednotlivých boxů po velká mycí centra s širokou nabídkou služeb. Komplexní nabídka služeb od projekce, přes výstavbu až po zprovoznění a servis.

Zjistěte více nebo nás neváhejte kontaktovat zde

Portálová mycí linka

Produktová řada zaměřená na okruh portálových mycích linek. Špičkový design a funkčnost splňující požadavky nejnáročnějších zákazníků.

Zjistěte více nebo nás neváhejte kontaktovat zde

Doplňky pro samoobslužná mycí centra a čerpací stanice

Automax Group nabízí nejširší škálu doplňků pro mycí centra a čerpací stanice na trhu. V naší nabídce naleznete např.: vysavače, pračky koberečků, kompresory a další příslušenství.

Zjistěte více nebo nás neváhejte kontaktovat zde

Výstavba a servis

Profesionální tým vás provede od nápadu po realizaci vašeho snu. Přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně, protože víme že každý sen si zaslouží péči a maximální profesionalitu. Provádíme servis na všech prodaných strojích a tudíž je známe technicky velmi dobře.

Mapa realizací

Mapa realizací samoobslužných mycích boxů a mycích linek


Napište nám a my se Vám ozveme