Typy využití dobíjecích stanic

V naší nabídce AutoMax najdete dobíjecí stanice elektromobilů pro domácnosti, veřejné a komerční prostory.

Zajistíme dodání špičkové technologie dobíjecích stanic elektromobilů do domácností, obchodních center, firem, čerpacích stanic a veřejných míst měst a obcí.

Jednostranné AC nabíjecí stanice jsou ideálním řešením pro domácnosti a bytové domy, kde je omezený prostor. Kompaktní nabíjecí stanice se připevní na stěnu nebo na sloupek a nabízí jednoduché moderní řešení nabíjení elektromobilů. 

Nabízíme veřejně přístupné dobíjecí stanice, které jsou instalovány v obcích, na parkovištích, hotelech, obchodních centrech nebo na čerpacích stanicích.

AC dobíjecí stanice pro pomalé nabíjení elektromobilů doporučujeme na místa, kde řidiči tráví více času — hotely, firmy, obchodní a zábavní centra, turistické cíle, parkoviště u vlakových a autobusových nádraží nebo na P+R parkovištích. ALFEN Eve Single Pro-Line
Tritium2autaDC dobíjecí stanice pro rychlonabíjení využijete pro nabíjení elektromobilů v autoservisu, v mycím centru nebo na čerpací stanici. V nabídce najdete i mobilní dobíjecí stanice. 


 Kombinace AC a DC nabíjecích stanic se hodí na místa jako jsou čerpací stanice, firmy, kde chcete svým zákazníkům dopřát komfort dobití elektromobilu.